Reklama
Święto Fasoli w Zakliczynie
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 01 września 2018 17:58

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys, Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Dyrektor ZCK i Prezes Stowarzyszenia “Klucz” Kazimierz Dudzik  zapraszają na 19 Święto Fasoli, które odbędzie się w Zakliczynie w dniach 1-2 września. – Startujemy już dzisiaj. O godzinie 19. rozpocznie się wielkie show disco. Na scenie zaprezentuję się bowiem KORDIAN. Zapraszamy także na jutrzejsze wydarzenia – mówi naszej redakcji burmistrz Dawid Chrobak.

A jutro Jarmark Fasolowy oraz Małopolski Piknik Wolności. O godzinie 15 oficjalne rozpoczęcie Święta Fasoli. Zaraz po części oficjalnej ogłoszenie wynikó konkursu fasolowego. Punktualnie o godzinie 17 – burmistrz Dawid Chrobak rozpocznie wydawanie fasoli. Będzie można skosztować jej w wydaniu zakliczyńskim. A wieczorem gwaizada: Stachursky. Blisko 60 stoisk powinno stanąć 2 września 2018 roku podczas 19. Święta fasoli w Zakliczynie. Jeśli doliczymy do tego stoiska zagraniczne (z Węgier i Ukrainy), to będzie ponad 60. To wszystko możliwe, dzięki większej powierzchni na realizację imprezy, co jest zasługą Wiesława Hajduka - prezesa popularnie nazywanej w Zakliczynie „Spółki pastwiskowej” oraz pana Marka Kiełbasy i Antoniego Sobóla. Stoiska będą czynne od godziny 11 – tej. Od tej samej mniej więcej godziny na scenie będzie przebiegał montaż i próba Stachursky'ego, a po niej rozpocznie się już III Turniej Wiedzy i Bezpieczeństwie.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .