O puchar wójta Wiesław Kozłowskiego
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 28 maja 2018 16:20

Zwycięstwem druhów OSP Wola Dębińska zakończył się Turniej Piłki Nożnej OSP  o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. – Sama rywalizacja drużyn to jedno, ale zmaganiom towarzyszył duch integracji, przestrzegania zasad Fair Play – tłumaczy naszej redakcji gospodarz gminy.

W rozegranym na obiekcie LKS „Jastrząb” Łoniowa, na drugim miejscu uplasowali się piłkarze-strażacy z OSP Niedźwiedza. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli strażacy z Jastwi. Drużyny reprezentujące poszczególne jednostki OSP składały się tylko i wyłącznie z czynnych strażaków. Mecze rozgrywane były na ¼ boiska, a drużyny liczyły po 6 zawodników. Ilość przeprowadzanych zmian w trakcie gry była nieograniczona. W meczu o trzecie miejsce strażacy z Jastwi pokonali 3:0 kolegów z Jaworska. Natomiast w wielkim finale, o końcowym triumfie, zadecydowała jedna bramka tj. z OSP Wola Dębińska, którzy pokonali zawodników OSP Niedźwiedza. – Gratuluję zwycięzcom, ale dziękuję wszystkim strażakom za udział w Turnieju i wspólne stworzenie bardzo dobrego sportowego spotkania. Rywalizacja była zacięta, ale też toczona w duchu fair play – podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.  Organizatorem piłkarskich zmagań byli: OSP Niedźwiedza wraz z Urzędem Gminy Dębno. Już dzisiaj organizatorzy zapraszają na kolejną edycję turnieju: zaplanowaną na maj 2019 roku.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

zuzia2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .