Wybory w brzeskim oddziale Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 21 maja 2018 22:23

W ubiegłym tygodniu odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy brzeskiego  rejonowego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Dokonano wyboru nowych władz stowarzyszenia. Dotychczasowa prezes, pani Emilia Kamińska przez dwadzieścia pięć lat organizowała pracę oddziału, przyczyniając się do stworzenia drugiej w regionie pod względem ilościowym organizacji emerytów. Liczy ona ponad 450 członków, nie tylko z gminy Brzesko, ale również z ościennych, gdzie takich organizacji nie ma.

Stery prezeski przejęła pani Halina Dziki, która ma do pomocy ośmioosobowy zarząd. Gorącą owację dla ustępującej prezes pani Emili Kamińskiej zgotowali członkowie związku na spotkaniu zorganizowanym w restauracji August. Za wspaniałą , wieloletnią współpracę  podziękował  pani Emili również burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka. Na ręce nowej prezes, pani Haliny Dziki burmistrz złożył list gratulacyjny oraz kwiaty, życząc nowemu zarządowi równie owocnej pracy na rzecz środowiska seniorów.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

zuzia2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .