Wojciech Wojdak nominowany w plebiscycie Przeglądu Sportowego
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 06 grudnia 2017 02:10

Bodaj po raz pierwszy w historii, sportowiec z regionu brzeskiego, jest nominowany w plebiscycie Przeglądu Sportowego. To najbardziej prestiżowe zmaganie sportowców, w którym o miejscu decydują Czytelnicy. Wojtek Wojdak – wicemistrz świata z Budapesztu znalazł się wśród sportowców nominowanych do tytułu najlepszego sportowca roku. Powalczy o wejście do najlepszej dziesiątki polskich sportowców 83. Plebiscytu Przeglądu Sportowego. – Zachęcamy do oddania głosu na naszego mistrza – mówią zgodnie wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski (z tej gminy pochodzi Wojtek) oraz Grzegorz Wawryka, burmistrz Brzeska (tutaj na pływalni pod okiem Marcina Kacera Wojtek stawiał pierwsze „kroki w wodzie”).  

Wszyscy możemy Wojtkowi pomóc. Głosować można codziennie na jednego z 20 nominowanych sportowców. Głosowanie internetowe będzie trwać do 5 stycznia 2018 roku (można oddawać swój głos co 24 godziny). Istnieje również możliwość tradycyjnego wysyłania kuponów drukowanych przez Przegląd Sportowy oraz Fakt (od 24 listopada do 23 grudnia 2017 r.). Do tego dochodzi głosowanie poprzez SMS (do 5 stycznia 2018 r. oraz w dniu gali – 6 stycznia 2018 r.) na numer 7232 (koszt 2.46zł z VAT) – z każdego telefonu można oddać 30 ważnych głosów. Głosowanie internetowe: http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .