Powiat Brzeski. Stypendia od Premiera
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 03 grudnia 2017 01:05

W Kuratorium Oświaty w Krakowie wręczono dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. W  imieniu Premier Beaty Szydło wręczyła je Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty.  Dodajmy, że stypendium Prezesa Rady Ministrów, kandydat (tylko jeden ze szkoły) musiał spełnić przynajmniej jeden z niżej podanych warunków: otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen, wykazywać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Wśród stypendystów znalazł się uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie - Piotr Kołodziej z Jurkowa oraz Dominika Leszczyńska z Tworkowej - uczennica brzeskiej "dwójki".  Z Powiatu Brzeskiego stypendia otrzymali także Patrycja Giza – uczennica Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku
, Franciszek Podłęcki – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku, Aleksandra Karolina Stańczyk – uczennica Technikum w Zespole Szkół w Szczurowej, Dominika Hanek – uczennica Katolickiego Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława BM w Brzesku.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .