Czchów. Konkurs Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa
WYDARZENIA - Czchów
sobota, 02 grudnia 2017 01:00

Czchowskiej oraz Klub Seniora „Nasza Chata”, zachęceni sukcesem poprzednich edycji konkursu plastyczno-technicznego o tematyce bożonarodzeniowej, serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w V Gminnym Konkursie pt. „Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”. – Naszym celem jest kultywowanie pięknej tradycji, promowanie lokalnego rękodzieła., integracja pokoleniowa społeczeństwa, pokazanie Wartość wspólnej pracy, przynosząca korzyści dla ogółu społeczeństwa – mówi Elżbieta Ogiela, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie.

Szopki Bożonarodzeniowe mogą zostać wykonane w dowolnej formie plastycznej, z dowolnego materiału: papier, tektura, plastelina, modelina, masa solna, lub papierowa, gałązki, drewno – lub inne. Uwaga! Gotowe elementy: figurki (zakupione!) dyskwalifikują szopkę w Konkursie. Uczestnikami Konkursu mogą być rodziny,  szkoły i przedszkola z terenu gminy Czchów, grupy niezrzeszone i organizacje społeczne np. koła gospodyń, klasy, oddziały przedszkolne. Dyrektorzy szkół i przedszkoli przeprowadzają I etap Konkursu w swojej jednostce.  Termin składania prac do I etapu Konkursu ustala organizator – szkoła, przedszkole. Pięć szopek wyróżnionych w I etapie zostaje zakwalifikowanych do II etapu Konkursu – gminnego, które należy złożyć w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie do 29 grudnia 2017 roku wraz z kartą zgłoszenia. Wystawa nagrodzonych prac i rozdanie nagród odbędzie się w terminie ustalonym przez Organizatora, planowany termin - styczeń 2018 r. Szczegółowych informacji dotyczących Konkursu udziela Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie – tel. 14 68 43 188, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

zuzia2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .