Reklama
Brzesko. Pływanie dla niepodległości
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 08 listopada 2017 01:32

Rocznicę odzyskania niepodległości, w tym roku 99., można świętować na różne sposoby. Od lat Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje zawody pływackie. – Zapraszam na XV zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości, które odbędą się 9 listopada w obiekcie krytej pływalni BOSiR. W zawodach prawo startu mają zarówno osoby indywidualne, jak i zawodnicy zrzeszeni w klubach,  stowarzyszeniach i szkółkach pływackich.
Zgłoszenia zawodników przyjmowane są w sekretariacie Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji drogą elektroniczną, faksem lub telefonicznie oraz przed zawodami 9 listopada, najpóźniej jednak do godziny 15:30. Wcześniej zgłoszone uczestnictwo należy osobiście potwierdzić w dniu zawodów – mówi naszej redakcji Marek Dadej, dyrektor brzeskiego BOSiR.

(mir)

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.  (14) 68 65 002, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  oraz w sekretariacie Krytej Pływalni BOSiR.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .