Szczurowa. Mistrzowskie zmagania
SPORT - Aktualności
czwartek, 12 października 2017 09:27

Na stadionie sportowym w Szczurowej odbyły się pierwsze w tym  roku szkolnym zawody sportowe- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. Zawodnicy mieli do pokonana trasę o dystansie 1 500 m. Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej w Szczurowej bezapelacyjnie wygrała z rówieśnikami z Zaborowa. Skład zwycięskiej drużyny: Krzysztof Dzień, Patryk Maj, Seweryn Cholewka, Filip Hanek, Jakub Cholewicki, Jakub Wilk, Chawkat Zakareya, Damian Piwowarczyk, Hubert Gonciarczyk, Michał Caban.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Pana Mariana Zalewskiego Wójta Gminy Szczurowa, które wręczyli organizatorzy i sędziowie czyli nauczyciele wychowania fizycznego z SP Szczurowa oraz SP Zaborów. Zwycięska drużyna chłopców wzięła udział w eliminacjach powiatowych  które odbyły się 27 września na stadionie w Czchowie. Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Szczurowa.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .