Reklama
Projekt „Szkoła przyszłości 2.0” w Gminie Dębno
WYDARZENIA - Dębno
niedziela, 16 lipca 2017 15:03

W celu wsparcia edukacyjnego uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, Gmina Dębno podpisała w ubiegłym tygodniu umowę z Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości na realizację projektu pod nazwą „Szkoła przyszłości 2.0 – rozwój i modernizacja szkół Gminy Dębno”. Wniosek o dofinansowanie tego projektu został wcześniej pozytywnie rozpatrzony przez Zarząd Województwa Małopolskiego, który przyznał naszej gminie środki w wysokości ok. 950 tys. złotych.

Projekt „Szkoła przyszłości 2.0” będzie realizowany przez 19 miesięcy – w okresie od 1 września 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. – w Publicznej Szkole Podstawowej w Łoniowej, Szkole Podstawowej w Łysej Górze, Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach, Zespole Szkół w Woli Dębińskiej, Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej i Publicznym Gimnazjum w Sufczynie. Jego celem jest rozwój kompetencji kluczowych wśród uczniów placówek szkolnych, których organem prowadzącym jest Gmina Dębno, poprzez realizację zajęć pozalekcyjnych i doposażenie pracowni przedmiotowych, a także wzrost umiejętności nauczycieli w zakresie kompetencji cyfrowych oraz nauczania metodą eksperymentu.

Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

dzialkivbud

chemi

pr012018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .