Szczurowa. Spotkanie i konsultacje
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 18 stycznia 2017 12:56

W najbliższy piątek 20 stycznia zapraszamy na spotkanie w przedstawicielami Fundacji Aktywnej Edukacji. Spotkanie zaplanowano o godz. 13:00 w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej. Jest przeznaczone dla organizacji pozarządowych, mieszkańców, lokalnych liderów oraz wszystkich, którzy działają lub planują działać społecznie i obywatelsko (motto „Warsztaty przyszłościowe”.) Spotkanie związane jest z projektem "Aktywni Obywatele w Powiecie Brzeskim" finansowanym z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, w ramach którego fundacja prowadziła warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w powiecie brzeskim (20 grup) w formie gry „Aktywny Obywatel w Gminie”.

Celem spotkania jest diagnoza potrzeb mieszkańców, dyskusja nad rozwojem terenu gminy, zwłaszcza w obszarze społecznym oraz nad rolą organizacji pozarządowych w tym obszarze. Zajęcia będą okazją do zaplanowania działań, projektów które można wspólnie podjąć w odpowiedzi na potrzeby społeczności lokalnych, a także w celu pobudzenia aktywności społecznej i obywatelskiej. Zajęcia są bezpłatne a poprowadzą je specjaliści fundacji, m. in. radca prawny, Anna Marek.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .