Srebro dla Szczurowej
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 23 listopada 2016 14:53

W Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się uroczystość podsumowania wyników XXII edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin- Małopolska 2016. W tegorocznej edycji turnieju Gmina Szczurowa w grupie III tj. od 7,5- 15 tysięcy mieszkańców zajęła II miejsce, a w klasyfikacji ogólnopolskiej wysokie 9 miejsce.

Współorganizatorem i gospodarzem wydarzenia były władze samorządowe Dąbrowy Tarnowskiej na czele z Burmistrzem- Krzysztofem Kaczmarskim. W uroczystości uczestniczył również Marszałek Województwa Małopolskiego- Jacek Krupa, który objął honorowy patronat nad tegoroczną edycją Turnieju. W trakcie spotkania Wójt Gminy Szczurowa- Marian Zalewski wraz z Kierownikiem  ZOSiP  będącym również koordynatorem samorządowym turnieju-Elżbietą Gądek odebrali podziękowania za wkład w organizację Turnieju oraz honorowe wyróżnienia zespołowe i indywidualne nadane przez Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewódzką Komisję Turnieju i Zarząd Małopolskiego TKKF.W kat. gmin liczących od 7,5 do 15 tys. mieszkańców sklasyfikowanych zostało 193 samorządów, tak więc 9 miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji Turnieju i przyznana kwota 4.000 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego to bardzo duży  sukces.Wszystkim organizatorom składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i włączenie się do turnieju. Mamy nadzieję, że tak aktywny udział będzie kontynuowany również w kolejnych edycjach Turnieju.
(Mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .