Cztery osoby ranne w wypadku na K4
WYDARZENIA - Aktualności
piątek, 28 września 2007 11:21

W dniu 27 września w miejscowości Jastew (droga K 4) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Mercedes oraz VW Polo. W wyniku wypadku cztery osoby zostały poszkodowane. W jednym z samochodów został uwięziony kierowca. Sposób zakleszczenia oraz ograniczony dostęp do poszkodowanego wymagał od strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP w Brzesku stopniowego wycinania elementów zmiażdżonej konstrukcji samochodu. Działania wydobycia osoby poszkodowanej prowadzono z wykorzystaniem dwóch zestawów ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Jednocześnie prowadzono czynności polegające na udzieleniu pomocy medycznej osobom poszkodowanym.
 
Reklama
 

 Na uwagę zasługuje fakt bardzo dobrej współpracy straży pożarnej z zespołami ratownictwa medycznego ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Brzesku. Podczas prowadzonych działań droga była zamknięta w obu kierunkach. 

 

[KP PSP] 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .