Reklama
Śliwkowe szkoły południa powiatu
WYDARZENIA - Iwkowa
piątek, 17 stycznia 2014 21:48

Konkursy kulinarne, quizy wiedzy, przedstawienia, ale także publikacje – na te i na inne przedsięwzięcia realizowane przez szkoły, można otrzymać dotację ze Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku”. Jak poinformowano media: stowarzyszenie kontynuuje projekt pod nazwą „Śliwkowe szkoły”. - Zapraszamy placówki oświatowe (publiczne i niepubliczne) z terenu Śliwkowego Szlaku do współpracy ze Stowarzyszeniem. Prosimy o zgłaszanie propozycji przedsięwzięć, w których elementem dominującym będą tematy produktów lokalnych oraz funduszy unijnych (w tym ogólnie temat UE).

Dodajmy, że propozycje przedsięwzięć muszą być związane z działalnością Stowarzyszenia, mieć szeroki zasięg oddziaływania na społeczeństwo oraz duży stopień zaangażowania: uczniów, rodziców, nauczycieli i wolontariuszy. - Po akceptacji propozycji danej placówki deklarujemy patronat Stowarzyszenia, pomoc w organizacji oraz wsparcie finansowe. Każda placówka oświatowa, która zrealizuje „śliwkowe przedsięwzięcie” otrzyma też certyfikat: Śliwkowego Przedszkola, Śliwkowej Szkoły Podstawowej, Śliwkowego Gimnazjum lub Śliwkowej Szkoły Średniej. W roku ubiegłym certyfikaty te otrzymało: 1 przedszkole (gmina Czchów), 4 szkoły podstawowe (gmina Iwkowa i gmina Laskowa) i 1 gimnazjum (gmina Iwkowa). Na 2014 rok zaplanowaliśmy dofinansowanie 7 przedsięwzięć. W chwili obecnej realizacja jednego z nich dobiega końca, natomiast na propozycje kolejnych czekamy do końca stycznia 2014 roku – tłumaczą w stowarzyszeniu.

[mak]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .