Reklama
Pijany mężczyzna przewrócił się i wpadł do rowu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 grudnia 2010 21:42

Wsobotę anonimowa osoba zadzwoniła na telefon alarmowy informując dyżurnego brzeskiej jednostki, że w Borzęcinie w rowie leży mężczyzna. Policjanci, którzy pojechali na interwencję, na miejscu zastali mężczyznę siedzącego na jezdni. 46-latek był kompletnie przemoczony i pijany. Nie przeszkadzało mu, że kierowcy pojazdów poruszających się po drodze zmuszeni byli do omijania go szerokim łukiem. Jak się okazało mężczyzna wracał od znajomego, przewrócił się i wpadł do rowu pełnego wody. Na szczęście przypadkowi przejezdni pomogli mu wydostać się z niego. 46-latek był jednak w takim stanie upojenia alkoholowego, że zabrakło mu sił do dalszej pieszej wędrówki i spoczął na jezdni. Całe szczęście, że ktoś zaalarmował policję, co najprawdopodobniej uchroniło mężczyznę przed potrąceniem.

Funkcjonariusze od razu wezwali karetkę pogotowia. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej, gdyż przy upadku doznał rany ciętej głowy.


[eb]


Komentarze (1)

Pseudonim : kula 27 grudzień 2010 21:09
ahh ta tatarska fantazja.

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .