Reklama
Uciekał przed policja PDF Drukuj Email
wtorek, 14 grudnia 2010 13:21

Nawet dwa lata może spędzić za kratkami mieszkaniec Jurkowa, który został zatrzymany przez policję. Odpowie za jazdę na dwóch gazach i ucieczkę. - W sobotnią noc policjanci z Komisariatu Policji w Czchowie zauważyli skodę, która jechała zygzakiem. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli. Kierowca jednak całkowicie zlekceważył sygnały do zatrzymania. Gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Nie uciekł jednak daleko. W pewnym momencie kierowca skody stracił panowanie nad pojazdem, samochód wykonał piruet, po czym wpadł do rowu. Na szczęście pasażerom pojazdu nic się nie stało. Za to młody kierowca za jazdę w stanie nietrzeźwości stanie przed sądem. Odpowie również za kolizję drogową i nie zatrzymanie się do kontroli drogowej – wyjaśnia sierżant Ewelina Buda, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. To kolejna nietrzeźwa, młoda osoba, która spowodowała kolizję na terenie powiatu brzeskiego. Tutejsi stróże prawa postanowili wypowiedzieć wojnę jadącym na dwóch gazach.

 

[mak]


Komentarze (3)

Pseudonim : qw 15 grudzień 2010 02:46
Cóż za bohaterstwo stróżów prawa, to cud, że go zdążyli zatrzymać :)
Pseudonim : makanaki 15 grudzień 2010 23:20
No jak to .. przecież czytałeś że zdązyli bo wpadł do rowu ;-)
Pseudonim : Gal 16 grudzień 2010 22:02
Czy burmistrz przyznał im juz z tej okazji medale? Przecież mamy 625 lat Brzeska a medali troche jescze z tamtej kadencji zostało :)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .