Reklama
WYBORY 2019


WYBORY. Najnowsze preferencje wyborcze w okręgu tarnowskim PDF Drukuj Email
niedziela, 25 sierpnia 2019 15:57

Ile mandatów w wyborach do Sejmu w naszym okręgu zdobędzie Prawo i Sprawiedliwość, a ile pozostałe partie? Swoją najnowszą prognozę opublikował Marcin Palade, socjolog i autor analiz wyborczych. Oparł swoje wyliczenia na wynikach średnich, uwzględniając sondaże z miesiąca sierpnia (ostatni został opublikowany wczoraj).

 
WYBORY. Wojciech Kozak kandydatem do Senatu PDF Drukuj Email
sobota, 24 sierpnia 2019 17:35

Wojciech Kozak, przez wiele lat wicemarszałek Małopolski będzie kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego na senatora RP, w okręgu obejmującym powiaty brzeski, bocheński, wielicki i proszowicki – poinformował nas Władysław Kosiniak – Kamysz, prezes PSL. Czy otrzyma wsparcie pozostałych formacji politycznych, które stanowią trzon opozycji antypisowskiej? Na razie nie wiadomo. Zdaniem szefa ludowców, PSL wystawi swoich kandydatów wszędzie tam, gdzie czuje się pewnie, gdzie ma wysokie notowania i ludzi godnych zaufania.

 
PiSbus w Bochni i Brzesku PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 21:59

68815921 2562158640499216 788034874278674432 nPo Polsce krąży PiSbus. Kilkaset podpisów pod listą poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości zebrali działacze partii w Bochni. PiSbus zawitał i zaparkował dzisiaj na parkingu w sąsiedztwie remontowanego od jakiegoś czasu sklepu Floris. Działacze prawicy zapraszali wszystkich przechodniów do składania podpisów i rozdawali gadżety z partyjnym logo. - Zainteresowanie naszą akcją było spore. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili złożyć podpis pod nasza listą – mówi naszej redakcji Mariusz Zając, radny powiatu bocheńskiego i kandydat na posła z tej formacji politycznej.

 
WYBORY. SLD nie chce Jakuba Kwaśnego PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 19:49

Czy Jakub Kwaśny będzie wspólnym kandydatem opozycji na senatora RP. Sam zainteresowany potwierdza, że jeśli będzie taka wola kilku partii, podejmie rękawicę rzuconą przez senatora Kazimierz Wiatra. Szkopuł w tym, że jeden z koalicjantów (mowa o szerokiej koalicji kilku komitetów, które chcą wystawić jednego kandydata na senatora), mówi: zdecydowane nie. Jak dowiedziała się nasza redakcja rozmowy w tej prawie zostały zerwane. Czy negocjatorzy wrócą do stołu. Czas pokaże, a tego czasu coraz mniej...

 
WYBORY. Lista Lewicy gotowa PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 19:40

Jacek Jabłoński będzie liderem listy Lewicy w zaplanowanych na 13 października wyborach do Sejmu RP. Reprezentuje Wisonę Roberta Biedronia. Na drugim miejscu znalał się lekarz z Zakliczyna, były radny powiatowy, Jerzy Woźniak. A na trzecim Monika Wąż z Powiśla Dąbrowskiego. Dzisiaj Lewica przedstawiła liderów w okręgu nr 15 obejmujących miasto Tarnów oraz powiaty: tarnowski, dąbrowski, brzeski, bocheński, wielicki i proszowicki. Ostateczny kształt listy będzie znany lada dzień.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .