Aktualności


Okocimski Brzesko wygrał Małopolska Cup PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 18:17
Finał dziecięcego turnieju piłkarskiego zakończył się bezbramkowym remisem. Rzuty karne lepiej (3:2) wykonywali młodzi brzeszczanie, pokonując Dunajca Nowy Sącz.
 
Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - to już trzecia edycja PDF Drukuj Email
wtorek, 19 marca 2019 08:54

Już 21 marca rusza kolejna odsłona akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski.
Spacerujesz? Biegasz? Uprawiasz nordic walking? A może jeździsz na rowerze? Zapraszamy Cię do wspólnego pokonywania kolejnych kilometrów. Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski to jedyna tego typu Akcja w regionie. Ta oryginalna forma aktywności przez pół roku mobilizuje Mieszkańców Powiatu Brzeskiego do wzięcia udziału w zdrowej rywalizacji z możliwością komentowania, porównywania wyników i podglądania osiągnięć innych zawodników. Każdy uczestnik posiada własny profil, na którym publikuje kilometry, czas oraz trasę, jaką przebył.

 
Alpejskie zmagania PDF Drukuj Email
piątek, 15 marca 2019 23:30

Około 120 narciarzy z powiatu brzeskiego wzięło udział w XVII Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbyły się w Kluszkowcach. Wart dodać, że organizatorami były brzeskie starostwo, gmina Brzesko oraz Okocimski Klub Narciarski. - Cieszy nas ta wysoka frekwencja, bo kiedy przed laty rozpoczynaliśmy przygodę z narciarstwem alpejskim było nas tylko kilkanaście osób – wspomina Kazimierz Brzyk.

 
Gmina Dębno. Królewskie zmagania PDF Drukuj Email
środa, 13 marca 2019 01:26

Bartosz Pięta wygrał Indywidualny Trniej Szachów Szybkich P -15 pt. „Z szachami na Ty” o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego.  Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzca turnieju otrzymał Puchar Wójta Gminy Dębno, zawodnicy za miejsce I-III otrzymali statuetki szklane, medale, piłki do piłki nożnej Adidas Telstar, a wszyscy zawodnicy za miejsca I-VI otrzymali dyplomy, słodycze i kubki termiczne „Barcelona”. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska. Turniej przygotował i zorganizował opiekun UKS „ATLAS” – Jaromir Radzikowski. Nagrody ufundował Wójt Gminy Dębno – Wiesław Kozłowski i sponsorzy.

 
Czchów. Rosną następcy Andrzeja Grubby PDF Drukuj Email
czwartek, 07 lutego 2019 20:21

W sumie 36 uczestników, walczyło w czterech kategoriach wiekowych: dziewczęta, rocznik 2007 i młodsi, 2004-2006, 2003 i starsi w tenisa stołowego w Czchowie. Nad sprawnym i właściwym przebiegiem turnieju czuwali Mateusz Malik i Franciszek Jasielski sędziowie z licencją Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Zawody przeprowadzono tzw. systemem "każdy z każdym", a wszystko tylko i wyłącznie dlatego, aby każdy z uczestników mógł zagrać jak największą ilość gier i zmierzyć się z każdym zawodnikiem biorącym udział w turnieju. Taki system spowodował, że rozegraliśmy ponad 200 spotkań w grze pojedynczej, co spowodowało, iż zawody trwały 6 godz. i można je nazwać maratonem tenisowym.Turniej był bardzo bogaty w nagrody dla uczestników. Warte podkreślenia jest to, że nikt nie mógł poczuć się przegrany, gdyż było losowanie nagród. Zawody odbyły się dzięki Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Czchowie, do którego kieruję słowa podziękowania za przygotowanie dyplomów, nagród,medali oraz poczęstunku dla uczestników.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 109

pr102019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .