Region Bocheński


Premier przyjechał do Bochni PDF Drukuj Email
środa, 09 października 2019 23:26

014 L1020101Mateusz Morawiecki gościł w auli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych przy Pl. gen. Okulickiego w Bochni.. Podczas spotkania prezentowali się kandydaci PiS do Sejmu i Senatu z okręgu nr 15. Na scenie pojawili się m.in. Józefa Szczurek – Żelazko, Anna Pieczarka, profesor Kazimierz Wiatr, profesor Włodzimierz Bernacki, Mariusz Zając i Stanisław Bukowiec.

 
Nowe karetki dla szpitali w Brzesku i Bochni PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 września 2019 15:23

L1010616Szpital w Bochni i Brzesku otrzymają nowe karetki pogotowia ratunkowego. -Zależało mi bardzo na dodatkowych środkach dla szpitali, które będą przeznaczone na zakup karetek, bo wiem że w dużej mierze od sprawności samochodu zależy czas dotarcia do chorego. Karetki, które obsługują tysiące interwencji, muszą być sprawne, by pomoc medyczna zawsze docierała błyskawicznie. Wsparcie dla obydwu szpitali jest istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa zdrowotnego mówi poseł Józefa Szczurek-Żelazko, sekretarz stanu w ministerstwie zdrowia.

 
Karetki dla Bochni i Brzeska PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 21:47

Szpital w Bochni i Brzesku otrzymają nowe karetki pogotowia ratunkowego. -Zależało mi bardzo na dodatkowych środkach dla szpitali, które będą przeznaczone na zakup karetek, bo wiem że w dużej mierze od sprawności samochodu zależy czas dotarcia do chorego. Karetki, które obsługują tysiące interwencji, muszą być sprawne, by pomoc medyczna zawsze docierała błyskawicznie. Wsparcie dla obydwu szpitali jest istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa zdrowotnego mówi poseł Józefa Szczurek-Żelazko, sekretarz stanu w ministerstwie zdrowia.

 
Rozmowa z Mariuszem Zającem, radnym Rady Powiatu Bocheńskiego PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 08:38

L1010019Budowa Zakładu Opiekuńczo Leczniczego jest możliwa do zrealizowania jeszcze w tej kadencji. Rozmowa z Mariuszem Zającem, radnym Rady Powiatu Bocheńskiego.

 
Drwinia. Wotum zaufania, a potem absolutorium jednogłośnie PDF Drukuj Email
czwartek, 18 lipca 2019 19:15

Rada Gminy w Drwini przyjęła raport o stanie gminy Drwinia w 2018 roku i udzieliła wotum zaufania dla wójta. Chwile potem rajcy, ponownie jednogłośnie, zagłosowali za udzieleniem skwitowania z wykonania budżetu w 2018 roku.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15

pr102019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .